Настя Каменських поїхала від Потапа: пара зворушливо обнялась на прощання

Одна з найкращих зоряних пар українського шоу-бізнесу Потап і Настя Каменських попрощалися і обнялися перед розлученням. Співачка поїхала від коханого чоловіка, з яким перебуває в офіційному шлюбі вже більше двох років.

Настя Каменських поїхала від Потапа: пара зворушливо обнялась на прощання - today.ua

Олексій Потапенко поділився в своєму Інстаграм повідомленням, в якому розповів, що Настя Каменських поїхала від нього. Зоряне сімейство тепер розділене відстанню. Попрощатися парі довелося через те, що співачка відправилася на гастролі, а коханий чоловік залишився вдома і буде стежити за господарством.

Потап і Настя Каменських зворушливо попрощалися перед від'їздом артистки, ніжно обняли і поцілували одне одного. Коханих не бентежили навіть зацікавлені погляди оточуючих. Настя Каменських поїхала від Потапа: пара зворушливо обнялась на прощання

"Чоловік мене мій проводжає на гастролі. Льошенька мій мене дочекався після зйомок! Мій солоденький, мій геній втомився: стільки пісень сьогодні написав ... Мій Льоша - найкращий, найкрасивіший, самий талановитий ..." - все це Настя Каменських сказала на камеру.

Настя Каменських поїхала від Потапа: пара зворушливо обнялась на прощання Шанувальники зоряного сімейства в захваті від ніжних і трепетних відносин, які склалися між Настею Каменських і Потапом. Далеко не кожній парі вдається дбайливо зберігати і нести своє кохання крізь роки, не втрачаючи інтересу одне до одного.

Нагадаємо, раніше Настя Каменських показала себе з усіх боків в крихітному купальнику. Що скаже на це Потап?