Наталя Могилевська особисто привітала з днем народження пораненого бійця у шпиталі Києва

Українська співачка Наталя Могилевська від початку війни залишається у Києві. Артистка всіляко підтримує наших військових, підіймає їхній бойовий дух і навіть відвідує у шпиталі.

Наталя Могилевська особисто привітала з днем народження пораненого бійця у шпиталі Києва - today.ua

Днями відома виконавиця приїхала до лікарні, де лежать поранені українські військові. Приводом став день народження одного з них. Наталя Могилевська виконала вітальну пісню, вручила солдатові букет квітів, а потім порадувала всіх поранених виконанням своїх хітів.

В особистому обліковому записі в Інстаграм артистка опублікувала відео з палати. Вона розповіла, що Володимир, якому виповнилося 28 років, зазнав поранення ще на початку війни – 25 числа. Втратив зір на 30-40%, поранений у ногу, був розрив м'яких тканин, переніс операцію, а попереду його чекає ще 2-3 втручання.

"Але Володя не здається, ніяк не дочекається, коли знову зможе бути в строю! І взагалі не дуже хоче говорити про свою хворобу... Ми познайомилися під час мого виступу в госпіталі. Тоді ті, хто зміг, прийшли, а до тих, хто не міг ходити - я пішла сама", - розповіла Наталя Могилевська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)

Нагадаємо, “Міс Україна“ Олександра Яремчук за власний кошт доставляла гуманітарну допомогу українцям - весь цей час допомагала.