Наталя Могилевська розкрила особистість таємного чоловіка, з яким її сфотографували папараці

Наталя Могилевська, нарешті, розкрила особистість таємного чоловіка, з яким їй приписують роман. Чутки з'явилися після того, як співачку зобразили в компанії галантного незнайомця неподалік від її нового будинку в передмісті Києва. Виявляється, ця людина розв'язує всі питання артистки.

Наталя Могилевська розкрила особистість таємного чоловіка, з яким її сфотографували папараці - today.ua

У Інстаграм-сторіз успішна українська співачка запропонувала шанувальникам поставити їй запитання, а вона своєю чергою відповіла на найцікавіші з них. Так один з фанатів поцікавився: "Хто ваш новий чоловік? Бачила сюжет журналістів папараці".

І правда, якийсь час назад в ефір вийшов сюжет, в якому Наталя гуляє на березі Дніпра зі своїм собакою і незнайомим чоловіком. Могилевська одягнена в червоний спортивний костюм, а її супутник - в синій.

"Супроводжує Наталю не тільки пес, але статний незнайомець: чоловік середніх років, кремезний, підтягнутий. Видно, що це хороший знайомий, так як собака дружелюбно розмахує хвостом і грається з ним. Супутник галантно допомагав Наталії спуститися до води. На березі Дніпра вони влаштували коротку пробіжку і активні ігри з собакою", - йдеться у випуску журналістів.


Виявляється, все не так романтично, як здається. Цей "статний незнайомець" - працівник фірми, з якою співпрацює Могилевська. Юрій також допомагає співачці займатися спортом і скинути зайві кілограми.

"Ми давно разом працюємо, вирішуємо купу питань. А ще Юра мене зараз худне, тому що він спортсмен, розумієте .... Чому всіх в женихи записують?!", - поцікавилася в ролику в сторіз зірка.

Наталя Могилевська розкрила особистість таємного чоловіка, з яким її сфотографували папараці Наталі Могилевській постійно приписують романи з різними чоловіками, навіть попри те, що багато хто з них одружені.

Нагадаємо, Наталія Могилевська переїхала в розкішний котедж в 50 метрах від Дніпра.