Наталя Могилевська засвітила інтер'єр свого будинку під Києвом

Наталя Могилевська не часто показує фото зі свого будинку. Минулого року виконавиця переїхала з галасливої столиці до передмістя, оселившись у чарівному екобудинку. Особняк виконаний з дерева, оснащений сонячними батареями та має доступ до берега Дніпра.

Наталя Могилевська засвітила інтер'єр свого будинку під Києвом - today.ua

Успішна українська співачка планувала пожити під Києвом до кінця літа, але їй так сподобалося, що вона вирішила затриматися довше.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Наталя Могилевська поділилася фотографією в одній із кімнат заміського особняка. У кадрі можна побачити співачку, яка сидить у стильному кріслі зі світлою оббивкою та на дерев'яних ніжках. Сама зірка одягнена в затишний домашній комплект, що складається зі світлих штанів та кардигану на запах з поясом. Поруч на килимі стоять милі в'язані тапочки, які вона носить вдома.

У кімнаті рівні білі стіни, на підлозі лежить паркет або ламінат, світлий килим, а у внутрішній дворик виходить велике вікно. Підвіконня прикрашено ялиновими гілками та вінком, а в кутку стоїть гарна штучна ялинка, прикрашена білими іграшками, а під нею декоративні коробки-подарунки.

Нагадаємо, схудла Наталя Могилевська у шкіряній спідниці підкреслила пострункішу фігуру.