Названо єдиний спосіб відрізнити “Омікрон“ від грипу

Автор: Шевченко Лилия

Новий штам коронавірусу "Омікрон" по більшості симптомів схожий на грип. Ці два респіраторні захворювання можна відрізнити лише одним способом.

Названо єдиний спосіб відрізнити “Омікрон“ від грипу - today.ua

Директор 8-ї лікарні 1 ТМО Львова Максим Павлов пояснив, що симптоматика коронавірусу "Омікрон" та звичайного грипу дуже схожа. Єдиним достовірним методом, що дозволяє розрізнити ці респіраторні захворювання та поставити точний діагноз, є ПЛР-тест.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Омікрон" та грип не тільки мають схожі симптоми, але й однаково поширюються – хвороба передається повітряно-краплинним шляхом. Основними симптомами зараження коронавірусом "Омікрон" є нежить, лихоманка, першіння у горлі, а також головний біль та швидка втома. Нюх і відчуття смаку пропадають лише у третини пацієнтів з підтвердженим "Омікроном". Названо єдиний спосіб відрізнити “Омікрон“ від грипу Крім того, львівський медик наголосив на ймовірності одночасного зараження двома вірусами – грипу та коронавірусом "Омікрон". Важливість правильного діагнозу у тому, що " Омікрон " може мати характерні ускладнення, включаючи тромбози різних ділянок, важкі фібрози легких. До того ж він більш заразний, ніж інші варіанти COVID-19.

Нагадаємо, з появою "Омікрону" підробні COVID-сертифікати в Україні стали дорожчими.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“