Названо прилад, який має бути у кожній аптечці під час війни

У кожній домашній та дорожній аптечці має бути тонометр. Медики розповіли, чому під час війни обов'язково слід мати у "тривожній валізці" прилад для вимірювання артеріального тиску.

Названо прилад, який має бути у кожній аптечці під час війни - today.ua

Людям, вік яких перетнув 35-річний рубіж, необхідно придбати тонометр в обов'язковому порядку. За словами лікарів, під час військових дій люди переживають серйозні нервові потрясіння, організм працює на максимумі можливостей, тому серцево-судинна система перебуває в небезпеці.

Контроль за показниками артеріального тиску допоможе вчасно попередити проблеми зі здоров'ям. Підвищений артеріальний тиск нерідко діагностується у людей у молодому віці, тому тонометр в аптечці має бути у кожної сім'ї.

Якщо прилад показує підвищений та знижений артеріальний тиск, то дуже важливо при першій нагоді проконсультуватися з лікарем та з'ясувати причину відхилень. Названо прилад, який має бути у кожній аптечці під час війни Зміни рівня артеріального тиску можливі також у підлітків у період пубертатного дозрівання. Найчастіше такий стан не потребує тривалого лікування, проте пройти обстеження потрібно обов'язково.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, що слід покласти в аптечку під час воєнного стану. Найважливіші ліки, медичні інструменти та засоби, без яких не обійтись.