Названа перша учасниця нового сезону “Танці з зірками“

Зовсім скоро стартує новий сезон популярного танцювального шоу "Танці з зірками". Стало відомо, яка знаменитість стала першою учасницею проєкту. І це Джамала.

Названа перша учасниця нового сезону “Танці з зірками“ - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця міжнародного конкурсу "Євробачення" опублікувала ролик. У кадрі схудла співачка з'явилася в широких штанах з бахромою і прозорому топі. Джамала влаштувала запальні танці і повідомила шанувальникам хороші новини.

"Цей рік для мене — новий етап, повний експериментів та випробовувань. Я ніколи не танцювала професійно, не займалася з тренером. Хоча ті, хто був на моїх концертах, підтвердять — я обожнюю виражати свої слова, музику рухами. Я танцюю кожну свою емоцію руками, ногами, як вмію, як мені підказує тіло. Але у мене буде шанс навчитись, вивести танцювальні скіли на новий рівень, адже я — учасниця нового сезону шоу "Танці з зірками" на 1+1", - зазначила в публікації Джамала.

Виконавиця кинула виклик своєму колезі, учаснику групи ТНМК співакові Фаготу, справжнє ім'я якого Олег Михайлюта. Про те, чи прийме виконавець естафету, ми дізнаємося зовсім скоро. Також шанувальникам залишається дізнатися імена інших учасників-зірок і учасників-танцюристів, яких відбирали Олена Коляденко та Олена Шоптенко.

Нагадаємо, Джамала показала щасливого сина-іменинника в його перший день народження.