Названа причина, чому розсталися “Холостячка“ Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Багато шанувальників досі не вірять в те, що між "Холостячкою" Ксенією Мішиною і переможцем проєкту Олександром Еллертом більше нічого немає. Дехто впевнені, що це був лише піар-хід, а інші знайшли причину, чому закохані не змогли бути разом.

Названа причина, чому розсталися “Холостячка“ Ксенія Мішина та Олександр Еллерт - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Ксенія Мішина опублікувала новий пост, супроводивши його своєю новою фотографією.

"Розслабитися, щоб безмежно проявитися в цьому житті. Не відповідати, не очікувати, не підлаштовуватися і не підлаштовувати. Приймати світ таким, яким він є і себе в ньому. Розслабитися і стати безмежним проявом любові", - зазначила в публікації українська актриса.

Підписники стали активно обговорювати в коментарях особисте життя "Холостячки". У підсумку вони прийшли до висновку, що причиною розставання Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта стало те, що зірка серіалу "Фортечна" занадто сильна. А, як відомо, чоловіки бояться сильних жінок.

"Сильна жінка, а люди не міняються", "Ксю, ти занадто сильна, будь ніжніше, жіночні", "Красива. Сильна. Мудра", "Ти надто правильна, тобі точно всі роки бути без чоловіка", "Іноді можна і підлаштуватися , іноді можна бути і простіше", "Тригубенко треба було обирати для сім'ї, а не ось це ось все", - пишуть фоловери.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

Про те, що Ксенія Мішина занадто складна людина, зазначив раніше і сам Олександр Еллерт, заявивши, що у неї в голові "огірки усвідомленості".

А ось сама актриса натякнула на те, що причиною їх розриву могли стати ревнощі з боку її обранця. У Інстаграм-сторіз "Холостячка" опублікувала фото з текстом: "Відносини повинні будуватися за принципом - дружина красива, чоловік - не зареєстрований в Інстаграмі", - зазначивши в підписі: "Ха-ха. Так".

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина після розставання з Еллертом кардинально змінила імідж.