Названа наймодніша зачіска цієї осені, яка родом з 90-х

Хтось може сказати, що осінь - не час для експериментів із зачіскою. А ми відповімо, що життя таке коротке, що потрібно ловити момент кожну секунду. Якщо ви давно думали змінити стрижку, але не вистачало духу, коли як не зараз. У разі якщо результат не сподобається, можна надіти шапку і не знімати її до самої весни.

Названа наймодніша зачіска цієї осені, яка родом з 90-х - today.ua

Говорячи про hair-тренди, то з упевненістю можна сказати, що наступної осені наймоднішою зачіскою стане підкручений боб або tucked bob. Зачіска була на піку своєї популярності в 90-х роках. Досить тільки згадати Наталі Портман з фільму "Леон" та Уму Турман в "Кримінальному чтиві".

Підкручений боб - це каре, яке закінчується на лінії щелепи або нижче, з кінцями підкрученими всередину. Названа наймодніша зачіска цієї осені, яка родом з 90-х Попит на цю стрижку знову повернувся, і "підвертати" боб знову стало модним. Стилісти радять зробити таку зачіску трохи під кутом - тобто спереду трохи довше, ніж ззаду. При укладанні краще використовувати масло для кінчиків і круглий гребінець середнього розміру. Названа наймодніша зачіска цієї осені, яка родом з 90-х Зачіска підкручений боб відмінно підійде для власниць як рідкого, так і густого волосся. Завдяки довжині можна підкреслити достоїнства зовнішності або ж приховати недоліки. Стрижка виглядає дуже стильною і від неї так і віє французьким шармом. Її можна зробити як з чубчиком, так і без. Названа наймодніша зачіска цієї осені, яка родом з 90-х Нагадаємо, стилісти назвали п'ять наймодніших зачісок 2021 року на волосся будь-якої довжини.