Названо 7 ознак, що чоловік зраджує

За статистикою 80% чоловіків хоча б раз у своєму житті звертали свій погляд на іншу жінку. Примітно також і те, що їхні кохані не завжди дізнавалися про це. Психологи розповіли, як зрозуміти, що у житті вашого чоловіка з'явилася інша.

Названо 7 ознак, що чоловік зраджує - today.ua

За словами експертів, на це можуть вказувати сім ознак, а саме:

Він поводиться інакше. Тут може бути будь-що, залежно від того, яким ваш коханий був до цього. Якщо він раніше не радував дуже часто квітами та подарунками, а тут різко змінився – це може бути перший дзвіночок. Якщо він був чуттєвим, пристрасним і дбайливим, а зараз холодний і відсторонений – це теж має хвилювати.

Якщо він має презервативи, а ви ними не користуєтеся.

Став частіше брехати й став неуважним. Коли чоловік щось приховує, він стає знервованим. Він може почати завірятися, забувати про річницю, день народження або спільну поїздку, тому що його голова забита іншою і спробами приховувати це.

Зміна життя. Він ні з того ні з сього почав розвиватися (а це невластива для нього поведінка): частіше ходити в душ, спортзал, курси чи завів нове хобі? Звичайно, це не завжди може свідчити про зраду, може людина просто вирішила змінити своє життя на краще. Тут слід звертати увагу й на інші чинники.

Зникло фізичне бажання. Якщо раніше він накидався щодня, а тепер може й тиждень без сексу – це може бути тривожним дзвіночком. Також це може свідчити про сильні внутрішні переживання, стрес – спробуйте спершу поговорити, а не звинувачувати.

Постійно каже претензії. Якщо жінка перестала влаштовувати свого чоловіка, і чує від нього, що вона не так смачно готує, не так одягається чи не так виглядає, може свідчити, що він порівнює її з коханкою.

Зміна смаку. Якщо чоловік зайнявся новою справою, вирішив стати вегетаріанцем чи записався на танці, бокс чи гончарне мистецтво, не накидайтеся на нього, а запропонуйте це робити разом. Якщо він погодиться, то це лише на краще. А якщо відмовиться, то…

Нагадаємо, астрологи назвали п'ять знаків Зодіаку, шлюб із якими стане найміцнішим та найщасливішим.

ДЖЕРЕЛОcosmo.ru