Названо чотири види продуктів харчування, які викликають різке звуження судин

Автор: Шевченко Лилия

Вживання в їжу деяких продуктів негативно впливає на стан кровоносних судин в організмі. При різкому звуженні просвіту судин автоматично підвищується сила тиску на їх стінки, в результаті може статися збій в роботі всієї серцево-судинної системи.

Названо чотири види продуктів харчування, які викликають різке звуження судин - today.ua

Гіпертонія, інсульти - найчастіші супутники людей, які часто вживають в їжу звужують судини продукти. У більшості видів солодких газованих напоїв містяться речовини, які сприяють звуженню судин. Особливо небезпечно регулярно пити солодку газовану воду у великих дозах. Небезпека розвитку важких захворювань серцево-судинної системи зростає в рази.

Продукти з вмістом кофеїну - одні з найнебезпечніших для здоров'я серця і судин. Чорний чай, шоколад, кава коштує звести до мінімуму в раціоні, щоб захистити себе від гіпертонії та інсульту. Вчені з Університету Меріленда (США) виявили наявність кофеїну в жувальній гумці, цукерках і енергетичних батончиках. Названо чотири види продуктів харчування, які викликають різке звуження судин Овочева, м'ясна або рибна консервація, а також всі види оброблених харчових продуктів містять підвищену кількість солі. Захоплюватися ними не варто, оскільки повільно, але впевнено такий раціон призведе до проблем з судинами і серцем.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Трансжири містяться в солодощах, випічці, чіпсах, напівфабрикатах і фастфуді. Ці види жирів роблять судини крихкими, на внутрішніх стінках утворюються холестеринові бляшки. У любителів подібних "смакоти" порушаться нормальний кровообіг, що порушує не тільки роботу серцево-судинної системи, але і всього організму.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Дізнайтеся також, які популярні продукти харчування швидко руйнують організм людини. Здоров'я буквально розсипається ...