Ірина Білик після розлучення натякнула на нове заміжжя

Українська поп-діва Ірина Білик не на жарт зацікавила своїх численних шанувальників. Артистка заговорила на тему особистого життя.

Ірина Білик після розлучення натякнула на нове заміжжя - today.ua

Зірка українського шоу-бізнесу Ірина Білик відповіла на питання шанувальників в своєму мікроблозі в Інстаграм. Суперблондинка вітчизняної естради розповіла, що у вільний час любить просто відпочивати, а її улюблений фільм - легендарний "Службовий роман".

Зрозуміло, шанувальники не змогли обійти теми особистого життя, у 51-річної співачки запитали про те, чи планує вона знову вийти заміж. На що Ірина Білик відповіла ухильно, але без категоричного заперечення.

"Поживемо, побачимо", - заявила виконавиця.

Ірина Білик після розлучення натякнула на нове заміжжя Варто відзначити, що Ірина Білик з 2015-го року була одружена з фотографом Асланом Ахмадовим, з яким виховувала сина Табриза. Однак, пара жила в різних країнах, занадто рідкісні зустрічі набридли співачці, тому вона сама подала на розлучення.

"Ініціатором розлучення була я. А що ще робити? Аслан не приїжджав до нас з Тебрізов вже рік. Хоча я його і він мене кохає", - розповідала Ірина Білик у програмі "Мій секрет".

Ірина Білик після розлучення натякнула на нове заміжжя Аслан Ахмадов був першим офіційним і п'ятим фактичним чоловіком української поп-діви. Ірина Білик познайомилася з фотографом в 2011-му році. Як вона зізнавалася раніше, свого майбутнього чоловіка вона вперше побачила по телевізору і в той момент зрозуміла, що саме він буде батьком її дитини.

Нагадаємо, Ірина Білик показала сімейне фото з підрослими синами. Шанувальники в захваті від зовнішньої привабливості Гліба і Табриза.