Названо найнебезпечніші продукти харчування для здоров'я серця в будь-якому віці

Неправильне харчування шкодить людському організму більше, ніж погана екологія. Названі продукти, які не можна їсти в будь-якому віці, оскільки вони буквально руйнують серцево-судинну систему.

Названо найнебезпечніші продукти харчування для здоров'я серця в будь-якому віці - today.ua

Серцево-судинні захворювання у всьому світі вважаються найпоширенішою причиною смерті. Негативно на серце, як стверджують кардіологи, впливає малорухливий спосіб життя і раціон.

Жирні сорти м'яса

Даний вид продуктів харчування кардіологи рекомендують звести до мінімуму в щоденному меню. Замість жирного м'яса краще включити в раціон курку, індичку, кролика і рибу. Крім цього, слід збільшити щоденні порції свіжих овочів, які покращують травлення і активізують обмін речовин.

Сіль

Названо найнебезпечніші продукти харчування для здоров'я серця в будь-якому віці

Сіль, безумовно, корисна для організму, але в мізерних кількостях. У людей, які їдять багато солоних страв, набагато більше схильні до інфаркту міокарда, ніж ті, хто їсть недосолену їжу. Дуже багато "прихованої солі" в консервах і напівфабрикатах, копченині і фаст-фуді,

Цукровмісні продукти

Що стосується солодощів, то цукор теж дуже негативно позначається на стані серця і судин. Цукерки та тістечка необхідно замінити сухофруктами, а солодкі напої - домашніми морсами і компотами.

Дізнайтеся також, які п'ять продуктів харчування очищають печінку від токсинів і покращують її роботу.