Названі найрозумніші жінки за знаком Зодіаку

Деякі жінки мають чоловічу свідомість, що допомагає їм будувати успішну кар'єру і досягати вершин. При цьому це не заважає представницям прекрасної статі залишатися ніжними і романтичними. Астрологи назвали п'ять знаків Зодіаку, під якими народжуються найрозумніші жінки.

Названі найрозумніші жінки за знаком Зодіаку - today.ua

П'ять найрозумніших жінок за знаком Зодіаку

Овен

Народжені під цим знаком жінки дуже сильні і розумні. Вони володіють вродженою проникливістю, часто беруть ініціативу в свої руки, володіють високим життєвим потенціалом і працьовитістю. З самого дитинства вони виривають кермо влади і по-особливому впливають на однолітків. Жінка-Овен не терпить несправедливого ставлення до себе, що може вилитися в гнів. Але довго в такому стані представниця цього знака не пробуде, оскільки вона не звикла накопичувати образи.

Скорпіон

Представниці цього знаку одночасно і жіночні, і мужні. У них є і ті, і інші риси характеру. Жінка-Скорпіон хитра особистість. У неї добре розвинене шосте відчуття, адже вона наскрізь бачить людину, що допомагає їй не стати жертвою обману. Народжені під цим знаком жінки не спонтанні, все в їх житті робиться за чітко розробленим планом. Вони ніколи не почнуть справу, не розглянувши всі "за" і "проти". Для них головне якість, а не кількість. А тому в особистому житті вони намагаються вибрати собі одного партнера і на все життя.

Козеріг

Представниці цього знаку з дитинства серйозні і спокійні. Вони дуже вперті і завжди домагаються свого, йдучи до наміченої мети, не звертаючи. Жінки-Козероги чудово ладнають з протилежною статтю і користуються успіхом. Вони постійно розвиваються і щось вивчають, а тому нудно з ними просто бути не може. У будь-якій критичній ситуації, Козеріг залишається стриманою і розважливою.

Водолій

Це дуже врівноважені і холоднокровні жінки з широким кругозором і нестандартним мисленням. У складній ситуації, вона повністю відсторонюється від проблеми, не впадає в паніку і емоції, що допомагає їй швидше знайти правильне рішення. Винахідливості і підприємливості, а також почуття гумору жінки-Водолія можна тільки позаздрити.

Діва

Народжені під знаком Діви жінки перфекціоністки. Це дуже різнобічні особистості, які багато чим цікавляться. Вони готові підтримати будь-яку розмову і вникнути в будь-яку тему, навіть якщо мова йде про лагодження труб. Жінки-Діви прислухаються до свого внутрішнього голосу, чудово розбираються в людях і щиро піклуються про те, кого люблять.

Нагадаємо, астрологи назвали чотири найвірніших чоловіків по знаку Зодіаку.