Названо три антитренди манікюру в 2022 році: види дизайну, які вийшли з моди

Світ дизайну манікюру настільки швидко розвивається та вдосконалюється, що в ньому вже з'явилися свої тренди та антитренди. У 2022 році кілька видів нейл-арту виглядатимуть настільки старомодними, що їх не варто робити навіть затятим шанувальникам класики.

Названо три антитренди манікюру в 2022 році: види дизайну, які вийшли з моди - today.ua

Манікюр з королівською короною – цей вид дизайну довго тримався на піку популярності, але його час минув. Наклейки, малюнки як корони, викладка стразами тощо. більше не є ознакою стилю та вміння жити в ногу з часом. 2022 року стилісти рекомендують відмовитися від ідеї прикрасити нігті атрибутами королівської влади.

Хитромудрі візерунки і вензеля - це, безумовно, красиво, але вже набридло. У 2022 році варто замінити вензелі зображенням рослинних мотивів у стилі корейського мінімалізму. Названо три антитренди манікюру в 2022 році: види дизайну, які вийшли з моди Фрукти та ягоди, особливо зображення їх зрізів теж не в моді. Стемпінг, малюнки або викладення стразами їстівних плодів мають у 2022 році вирушити в далеку скриньку, де чекатимуть на свою нову зіркову годину. Названо три антитренди манікюру в 2022 році: види дизайну, які вийшли з моди Дізнайтеся також, які п'ять видів дизайну манікюру будуть модними в 2022 році. Сучасний нейл-арт зачаровує красою та вишуканістю колірних рішень.