Названі жінки за знаком Зодіаку, яким не можна довіряти гроші

Кожен знає, що фінансова грамотність допоможе не тільки правильно заробляти гроші, а й витрачати їх. Багато хто знає, що певний відсоток від зарплати краще відкладати або інвестувати, але не всі дотримуються цього правила. Астрологи розповіли жінки яких двох знаків Зодіаку зовсім не вміють поводитися з грошима та відкладати на чорний день.

Названі жінки за знаком Зодіаку, яким не можна довіряти гроші - today.ua

Жінки за знаком Зодіаку, яким не можна довіряти гроші

Близнюки

Представниці цього знака легко ставляться до грошей, вірячи, що чим легше відпускаєш кошти, тим швидше вони повернуться до тебе. Нерідко саме жінки-Близнюки роблять спонтанні і необдумані покупки на речі, які потім припадають пилом у шафі і на полицях. Саме вони величезні шанувальниці розпродажів, на яких змітають все, що сподобається, а потім роздають речі своїм близьким та подругам. Вони не шкодують грошей на розваги, завжди ходять у гості та приносять дорогі гостинці, навіть якщо на це їм довелося витратити останні копійки.

Лев

Переживаючи про те, що про них подумаю оточуючі, жінки-Леви люблять добре одягатися, не шкодуючи нечуваних грошей на бренди та трендові речі. Також представниці цього знака люблять вкладати у себе, вони не пошкодують грошей на саморозвиток та підвищення кваліфікації. Вони готові викласти великі гроші не тільки на свій зовнішній вигляд, але й на оздоблення свого будинку – все має бути зроблене зі смаком та коштувати недешево. І все це заради підтримки іміджу.

Нагадаємо, названо чотири знаки Зодіаку, у яких буде кілька шлюбів.

ДЖЕРЕЛОbelnovosti.by