“Не хочу будувати відносини з “куркою“: учасник “Холостячка-2“ висловився на адресу Злати Огневич

Новий випуск романтичного проєкту "Холостячка" зі Златою Огневич навів багато шуму. Особливо відзначився бізнесмен Андрій Задворний, який досить різко висловився на адресу головної героїні.

“Не хочу будувати відносини з “куркою“: учасник “Холостячка-2“ висловився на адресу Злати Огневич - today.ua

У третьому випуску право сходити на індивідуальне побачення отримав саме Андрій Задворний, і чоловік влаштував для співачки досить екстремальне і незабутнє побачення, яке більше стало для неї випробуванням. У момент, коли Злата Огневич зазначила, що їх спільне проведення часу було складним, Задворний звернувся до неї: "Це ти зараз курку включила?". Незабаром після цього бізнесмен вирішив порозумітися.

В особистому акаунті в Інстаграм Андрій розповів, що звик жартувати подібним чином, і ні його близькі, ні друзі на це не ображаються, бо знають, що в його словах немає злоби.

"Якщо ви думаєте, що в цьому проекті вибирає тільки Злата - ви помиляєтеся, я теж вирішую: підходить мені ця дівчина чи ні, я теж тестую її, роблячи певні вкидання, і дивлячись на її реакцію. Я не хочу, і не буду будувати відносини з "куркою", - зазначив Андрій Задворний.

Також чоловік наголосив, що він не хоче будувати з себе того, ким він не є, намагаючись бути перед Златою Огневич чесним.

"Я не принц на білому коні і не намагаюся корчити його з себе. Я простий хлопець, з маленького містечка на Кіровоградщині, за словом в кишеню не лізу, вмію любити, дружити, цінувати, моя душа нарозхрист, якщо комусь не подобається - проходь повз. Зате зі мною можна бути впевненим, що через місяць-два-три мої манери не зникнуть опівночі з боєм курантів, моє ставлення не обернеться в гарбуз, а я з вершника не перетворюся в щура", - зазначив учасник другого сезону шоу "Холостячка".

Нагадаємо, Злата Огневич в червоному оксамитовому платті показала ефектне декольте і стрункі ноги.