Не на лікуванні, а на курорті: до Мережі потрапили фото Олега Винника у теплих краях

Автор: Анастасия Березовская

Друзі співака багаторазово заявляли, що Олег Винник серйозно хворий та проходить лікування у німецькій клініці. Але натомість артист відпочиває у теплих краях, де його й зафіксували папараці.

Не на лікуванні, а на курорті: до Мережі потрапили фото Олега Винника у теплих краях - today.ua

Український співак, відомий своїми хітами "Вовчиця" та "Ніно", після російського вторгнення перебуває за кордоном. Невідомо, чи кордон зірці вдалося перетнути до введення військового стану або він перебував у Німеччині до цього.

У будь-якому випадку, якщо на початку Олег Винник записував відеозвернення до своїх російських шанувальників і давав про себе знати, то майже рівно рік тому на Великдень була його остання публікація.

Друзі артиста повідомляють, що співак серйозно хворий. Що все настільки серйозно, що навіть ворогові не забажаєш. При цьому надходили повідомлення, що музикант за власний кошт закуповує авто, ремонтує їх і відправляє на фронт.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Проте у вересні минулого року у Мережі з'явилися фото Олега Винника з його сином та концертним директором у теплих краях. Цілком можливо, що це Домініканська Республіка, адже у минулих інтерв'ю співак зізнався, що саме там любить відпочивати найчастіше.

На фото, зроблених здалеку, все одно добре можна розглянути Олега Винника, одягненого у світлі шорти та медальйон на шиї. Поруч із ним у майці та шортах йде його менеджер, а у шортах, сонцезахисних окулярах та капелюсі – 18-річний син Юліан, якого артист приховує від самого його народження.

Не на лікуванні, а на курорті: до Мережі потрапили фото Олега Винника у теплих краях

Про те, коли саме зроблено ці фото, немає жодної інформації.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відомо, що в Німеччині Олег Винник має розкішний будинок, який він побудував під час кар'єри в театрі. У Берліні живе та навчається його син, який успішно займається плаванням.

Нагадаємо, ми показали, як виглядав Олег Винник до та після пластичної операції. На архівних та сучасних фото можна побачити, як змінювалася зовнішність співака з роками.