Не потребують укладання: три красиві жіночі зачіски для волосся різної довжини

Кожна дівчина мріє мати бездоганний вигляд і не витрачати багато часу на догляд за собою. І це реально. Існує як мінімум три стрижки, які не потребують укладання. А це означає, що не потрібно витрачати години на зачіску, і при цьому виглядати як з картинки.

Не потребують укладання: три красиві жіночі зачіски для волосся різної довжини - today.ua

Три красиві жіночі зачіски для волосся різної довжини, які не потребують укладання

Піксі

Не потребують укладання: три красиві жіночі зачіски для волосся різної довжини Короткі зачіски чудово підійдуть для дівчат, які не хочуть багато часу витрачати на укладання або моделювання зачіски. Різновидів піксі дуже багато, і кожна з них має свої плюси. Важливо, що на укладання цієї зачіски потрібно лише помити голову та висушити волосся за допомогою фена та гребінця, розчісуючи волосся у потрібному напрямку.

Подовжене каре

Не потребують укладання: три красиві жіночі зачіски для волосся різної довжини Прекрасна зачіска для волосся середньої довжини, яка підійде володаркам пишного, рівного і хвилястого волосся. Завдяки рівному зрізу волосся простіше лягає як потрібно або при сушінні достатньо скористатися круглим гребінцем, підкручуючи кінці всередину.

Шеггі (каскад із перепадом)

Не потребують укладання: три красиві жіночі зачіски для волосся різної довжини Багатошарова, багаторівнева зачіска на довге волосся підійде дівчатам з неслухняним волоссям. Завдяки техніці завитки лягатимуть у різні боки, що лише додасть шарму цій стрижці.

Нагадаємо, стилісти назвали прості та ефектні зачіски на мокре волосся, яке легко повторити в домашніх умовах.