“Не отримав, що хотів“: один з учасників пішов з шоу “Холостячка 2“ і побажав Огневич невдачі

Другий випуск реаліті "Холостячка 2" запам'ятається глядачам надовго. Один з учасників заявив про своє рішення залишити проект, але при цьому побажав головній героїні невдачі. Чоловік втратив надію та несподівано зробив гучну заяву на адресу Злати Огневич.

“Не отримав, що хотів“: один з учасників пішов з шоу “Холостячка 2“ і побажав Огневич невдачі - today.ua

Як з'ясувалося, Ігор Присяжнюк вже не вперше бере участь у романтичних телешоу. 36-річний тренер з плавання заявив, що прийшов на проект "Холостячка 2", оскільки не бачив іншого способу познайомитися особисто зі Златою Огневич і дізнатися її краще.

Злата Огневич засумнівалася в тому, що Ігор Присяжнюк дійсно прийшов на проект для того, щоб побудувати щасливі відносини, а не тільки заради знайомства зі співачкою. Раніше чоловік вже шукав своє кохання в шоу "Половинки" і "100 і 1". “Не отримав, що хотів“: один з учасників пішов з шоу “Холостячка 2“ і побажав Огневич невдачі В кінцевому підсумку, Ігор Присяжнюк виявив бажання покинути реаліті "Холостячка 2", оскільки йому потрібно повертатися до роботи. Чоловік веде заняття для дітей з особливостями розвитку, велика перерва між тренуваннями для них неприйнятна. Але при цьому, додав, що не отримав на проекті того, заради чого приходив.

"Йду з проекту, на жаль, не отримавши, що хотів. Бажаю, щоб у неї нічого не вийшло!" - заявив 36-річний чоловік.

“Не отримав, що хотів“: один з учасників пішов з шоу “Холостячка 2“ і побажав Огневич невдачі Другий учасник Євген Селютин покинув реаліті "Холостячка 2" з ініціативи головної героїні. Злата Огневич з'ясувала, що чоловікові подобається, щоб жінка першою проявляла ініціативу в стосунках. Співачка зазначила, що у неї вже був подібний досвід, але вона його згадує з сумом.

Нагадаємо, в першому випуску з шоу "Холостячка 2" пішли відразу дев'ять чоловіків. Чому Злата Огневич не дала їм шансу?