“Не створює проблем“: переможниця “Холостяк“ Анна Богдан назвала найкращі якості в чоловіках

"Холостяк" Михайло Заливако і Анна Богдан з кожним днем все активніше розповідають шанувальникам про своє особисте життя і плани на майбутнє. Зараз закохані перебувають в Туреччині, подорожуючи по країні і насолоджуючись місцевими краєвидами.

“Не створює проблем“: переможниця “Холостяк“ Анна Богдан назвала найкращі якості в чоловіках - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця проєкту опублікувала фотографію, на якій позує сидячи біля басейну. На Анні Богдан надіто гарне золотаве мініплаття з імітацією запаху. Вся увага прикута до струнких ніжок обраниці Михайла Заливако, а в публікації вона підняла нагальну тему про ідеального чоловіка.

Дівчина зізналася, що начитавшись постів сильної статі про те, якими мають бути жінки, вона прийшла в жах, адже вимог безліч. Описуючи свого ідеального обранця, Анна Богдан зазначила:

"Ось я вважаю, що чоловік - це той, який не боїться взяти на себе відповідальність за жінку і надалі - за сім'ю. Той, що не створює проблем, а навпаки - допомагає їх вирішити. Тільки в казках люди ніколи не лаються і живуть душа в душу без сварок. Але, в моєму уявленні - чоловік завжди допоможе знайти компроміс і адекватно пояснить свою точку зору ... а не «я мужик, значить, буде по-моєму!» Ну і звичайно, чоловік - це той, хто на прохання про допомогу від жінки не скаже «я тобі що, каблук?» а дійсно допоможе!" - зазначила переможниця шоу "Холостяк".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

Мабуть, Михайло Заливако повністю підходить під ці вимоги Ані, оскільки їх відносини розвиваються дуже стрімко. Пара відразу почала жити разом після проєкту і відправилася в романтичну подорож в теплі краї.

Нагадаємо, Анна Богдан показала пристрасний поцілунок з "Холостяком" після польоту на повітряній кулі.