“Не варто було“: фото дружини Сергія Бабкіна без ліфчика викликали бурхливі обговорення в Мережі

Дружина Сергія Бабкіна не вперше потрапляє у неприємну ситуацію через свій зовнішній вигляд. То вони з музикантом з'являються у кадрі повністю оголеними, то Сніжана ділиться еротичними фото в білизні, а тепер і зовсім без неї.

“Не варто було“: фото дружини Сергія Бабкіна без ліфчика викликали бурхливі обговорення в Мережі - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм з шанувальниками дружина успішного українського музиканта поділилася новою фотографією, зробленою в США. Під час благодійного туру по США, пара побувала в Майамі. У спекотному американському місті Сніжана Бабкіна прогулялася і зробила кілька фотографій, викликавши обговорення через те, що вона не одягла білизну.

У кадрі дружина Сергія Бабкіна постала в коротких шортах у квітковий принт і блідо-рожевій майці, з-під якої було добре видно всі її принади.

"Сексі", "М-да, щось забула надіти", "Перше фото сексі", "Супер, захоплююся вами", "Ура, ти не носиш ліфчики, пережитки минулого! Око радіє", "Яка ви гарна", "Не варто було", "Прохолодно там?" – пишуть у коментарях фоловери.

Нагадаємо, в Україні обрали нову королеву краси. Титул “Міс Україна Всесвіт” здобула психологиня та волонтерка Вікторія Апанасенко з Чернігова.