Не боягуз, але боюся: названо три лякливих знаків Зодіаку

Кожен із нас боїться чогось у житті. Йдеться як про глобальні та серйозні речі, так і не дуже – наприклад, темряву, самотність, павуки. Астрологи впевнені, що серед представників зодіакального кола є три знаки, які найбоязливіші. Чого ж вони бояться найбільше?

Не боягуз, але боюся: названо три лякливих знаків Зодіаку - today.ua

Найбоязливіші знаки Зодіаку

Рак

Дуже складно у спілкуванні із представниками цього знаку буде любителям пригод. Річ у тому, що Раки дуже добрі, вразливі і недовірливі - вони бояться всього, що може завдати їм болю, як фізичного, так і ментального. Вони ніколи стрімголов не відправляться в подорож, ніколи не погодяться покататися на атракціонах або зістрибнути з резинкою або парашутом. Раки з побоюванням впускають у своє життя людей, бо найбільше у житті бояться зради.

Телець

Впевнені в собі, амбітні та суворі Тельці, насправді ті ще труси. Але це пов'язано не з хоробрістю. Найбільше вони бояться втратити все – красу, гроші, роботу, а ще більше репутацію. Живучи у цьому страху, вони стають знервованими.

Риби

З представниками цього знака може бути так само нудно, як і з Раками, а все через те, що вони нерішучі. Риби бояться екстріму та не готові на експерименти. Все, що ви можете очікувати від них – посиденьки в кафе, кіновечори вдома або прогулянки парком. Також Риби дуже бояться самотності, важко розстаються з людьми і просто потребують постійного спілкування.

Нагадаємо, названо трьох природжених захисників Батьківщини за знаком Зодіаку.

ДЖЕРЕЛОunian.net