“Не ту обрав“: в мережу злили листування Лесі Нікітюк з “Холостяком“ Михайлом Заливако

Леся Нікітюк веде дуже цікаві розмови з відомими чоловіками, включаючи "Холостяка" Михайла Заливако і Макса Барських. Днями хакери зламали акаунт зірки в Інстаграм і злили деякі цікаві подробиці з її особистої інформації.

“Не ту обрав“: в мережу злили листування Лесі Нікітюк з “Холостяком“ Михайлом Заливако - today.ua

Той, хто зламав акаунт Лесі, замінив її головне фото на зображення з обличчям журналіста Дмитра Гордона. Також в Інстаграм-сторіз особистого облікового запису зірки шоу "Хто зверху" були опубліковані скріншоти з її листування з відомими особистостями і деякі цікаві фото.

Виявляється, відома українська ведуча листувалася з "Холостяком" Михайлом Заливако, який, між іншим, має стосунки. У зірок досить жваве спілкування, де присутній флірт і кокетування. “Не ту обрав“: в мережу злили листування Лесі Нікітюк з “Холостяком“ Михайлом Заливако Також хакер опублікував деталі листування Нікітюк з Максом Барських, в яких вона шле співакові сердечка, називає красунчиком і просить пісню.

“Не ту обрав“: в мережу злили листування Лесі Нікітюк з “Холостяком“ Михайлом Заливако

До того ж Леся Нікітюк відправила комусь своє Селфі в спідній білизні. “Не ту обрав“: в мережу злили листування Лесі Нікітюк з “Холостяком“ Михайлом Заливако Повернувши свою сторінку, ведуча присвятила публікацію хакеру, супроводивши її фотографією з пляжу в купальнику і прозорому комбінезоні.

"Мама в Здании. Я свою Ж можу і так виставляти, коли захочу... бачу есть спрос. Погуляли і хватить... фотку Гордона на аві залишу до ранку! Всім дякую.... я й не знала що ви в мене такі людяні", - зазначила в публікації Леся Нікітюк.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

Шанувальники всіляко намагалися підтримати ведучу, відзначаючи, що дуже за неї переживали. На щастя, зірці вдалося повернути свій аккаунт і навіть на такий інцидент відреагувати з посмішкою.

Нагадаємо, Леся Нікітюк показала свої пишні форми на відпочинку в Туреччині.