Не впізнати: Аніта Луценко здивувала знімками після пологів у вазі 80 кг

Автор: Анастасия Березовская

Аніта Луценко вперше стала мамою п'ять років тому. За час вагітності зірка набрала чимало зайвих кілограмів, а після пологів ваги показували позначку 80 кілограмів. З шанувальниками фітнес-тренер та зірка шоу "Зважені та щасливі" вперше поділилася знімками, показавши, як вона виглядала на той час.

Не впізнати: Аніта Луценко здивувала знімками після пологів у вазі 80 кг - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз успішна спортсменка спробувала мотивувати своїх підписниць, розповівши їм власну історію про схуднення після вагітності. Аніта Луценко закликала жінок не поспішати і не морити себе голодом чи виснажливими тренуваннями, а підійти до цього питання з розумом. А для початку змінити свій спосіб життя.

У сторіз фітнес-тренер опублікувала фото, які шокували багатьох. На знімках Аніту Луценку просто не впізнати. Вона постала з животом, який ще не зник після пологів, з пухкими щічками та пишними формами, проте, попри це, вона завжди чула від чоловіка (якого, до речі, показала лише торік), що вона прекрасна. Не впізнати: Аніта Луценко здивувала знімками після пологів у вазі 80 кг

"Навіть за 80 кг я жодного разу не почула від коханого, що я не богиня і не найкраща жінка на землі! Вага – не має значення!" – наголосила спортсменка.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Аніта Луценко закликає жінок змінювати своє життя після пологів, що дасть більший результат, ніж кидатися в крайнощі. Не впізнати: Аніта Луценко здивувала знімками після пологів у вазі 80 кг

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У моїй ідеальній картинці світу – це! А давай пробіжимося сьогодні разом, а мама побуде 25 хв з дитиною? А давай кавун, а не пончик? Це ж смачно? Пішли, прогуляємося, а не сидіти вдома? І це працює, - наголосила спортсменка. - Вага не головне - головне кохання і підтримка з серця! Повір! Твоє тіло після пологів змінюється! Дай йому час на відновлення! Не жени коней!

Нагадаємо, Ірина Федишин у мінішортах та топі захопила піджарою фігурою: “Гаряча матуся“.