Не виглядає на 45: Лідія Таран у день свого народження здивувала ніжним знімком без макіяжу

Сьогодні, 19 вересня, українська телеведуча Лідія Таран відзначає день народження. Зірці телеканалу 1+1 виповнилося 45 років.

Не виглядає на 45: Лідія Таран у день свого народження здивувала ніжним знімком без макіяжу - today.ua

З шанувальниками красуня-блондинка поділилася новою фотографією і здивувала зовнішнім виглядом. Життя за кордоном їй точно личить, адже виглядати вона стала значно молодшою.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Лідія Таран опублікувала два фото, зроблені на мосту на тлі гарних будиночків у Франції. У кадрі 45-річна телеведуча постала у синіх штанах та білому светрі. Вона залишила волосся розпущеним, а також відмовилася від макіяжу. Виглядає зірка чудово, і їй можна дати років на п'ять менше за її справжній вік.

"День народження, значить. Раптово, як завжди. Шаблони зламані. Кордони стерті. Люди - гострі леза. Шкала віку розбилась. Все несправжнє відпало. Інтуіція тепер - єдиний дороговказ. У мене було одне життя. А тепер їх два - паралельних. Одне в Україні. І ще одне у Франції. Зустрічаю свій новий рік на позиціях, на яких зовсім себе не уявляла раніше", - зазначила Лідія Таран.

Не виглядає на 45: Лідія Таран у день свого народження здивувала ніжним знімком без макіяжу В публікації ведуча розповіла, що знову стала студенткою, вирішивши освоїти французьку мову і говорити нею вільно. Також ведуча продовжує працювати кореспондентом українських новин у Франції та займатися вихованням доньки, яка навчається у двох школах паралельно. Не виглядає на 45: Лідія Таран у день свого народження здивувала ніжним знімком без макіяжу

"Пропоную поважати усі вільні рішення вільних людей. Бо саме наша жага до волі і наша можливість вільно обирати відрізняє нас від людиноподібної популяції з мордору", - зазначила Лідія Таран.

Нагадаємо, Лідія Таран приїхала у свою зруйновану російськими ракетами квартиру у Києві та поділилася фото будинку.