Не дбала і розважалася: у Мережі назвали причину розставання Ганни Богдан та “Холостяка“ Михайла Заливако

"Холостяк" Михайло Заливако та переможниця проекту Ганна Богдан розсталися через рік після проекту. Ще на початку квітня закохані були разом на Західній Україні, а після того, як турагент полетіла до Уельсу до рідні, шанувальники запідозрили, що в парі щось негаразд.

Не дбала і розважалася: у Мережі назвали причину розставання Ганни Богдан та “Холостяка“ Михайла Заливако - today.ua

Повернувшись з Великобританії, зустрічав Аню зовсім не її коханий, а мати з братом. Це спочатку й насторожило шанувальників. Минуло кілька тижнів як переможниця 11-го сезону "Холостяк" перебувала в Україні, а спільних постів із Михайлом не було. І тоді, через численні розпитування, їй довелося зізнатися, що вони більше не разом.

Від "Холостяка" не домогтися жодної інформації, оскільки він робить пости, пов'язані лише з війною, благодійними зборами та підтримкою військових. Однак у коментарях фанати активно обговорюють що сталося.

Хтось упевнений, що Михайло Заливако та Ганна Богдан розсталися, оскільки закінчилася дія контракту та їх нічого не тримає разом, хтось зазначив, що можливо була зрада, доки Аня перебувала в Уельсі. Але інші впевнені, що вся справа у характері дівчини.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан Холостяк 11 (@hannastorozhuk)

"Ані розважатися треба і веселитися. Вона маленька розпещена дівчинка. Сім'я - це праця. А в них Михайло її забезпечував, виконував усі її забаганки. А вона не розбіжиться готувати, прибирати, прати. Вона тільки може посміхатися і приймати. А віддавати і дбати це не по її частині. А якщо дитина? Думаю, вона не народить, це завадить їй. Жаль Михайла. Видно на проект як на Тіндер путні не йдуть", - зазначив один із підписників.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Михайло Заливако (@kanyeeebear)

"Може, зрадив, поки Аня в Англії була, і вона його післала", - зазначив інший фоловер.

Не дбала і розважалася: у Мережі назвали причину розставання Ганни Богдан та “Холостяка“ Михайла Заливако Анна Богдан попросила фанатів дати їй час прийти до тями, тому що вона важко переживає розлуку з коханим, пізніше пообіцявши відповісти на всі запитання.

Нагадаємо, переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан кардинально змінила стрижку після розставання з Заливако, і коротко обрізала своє довге кучеряве волосся.