«НеАнгели» розпалися через 15 років існування

Слава Камінська повідомила шанувальникам сумні новини: група «НеАнгели» - тепер історія, і більше не буде існувати. Виконавиця заявила, що кожна з учасниць піде своєю дорогою.

«НеАнгели» розпалися через 15 років існування - today.ua

«В горі і в радості, на весіллях і розлученнях, в ейфорії і в ПМС. А, головне, під час двох вагітностей - ми завжди були разом. Це були прекрасні (але іноді такі ж важкі) 5475 днів. 15 років, 5 альбомів, більше 20 кліпів, купа номінацій і статуеток - все на двох», - зазначила в публікації співачка.

Вікторія Смеюха і Слава Камінська кожна піде своїм шляхом, спробувавши щастя в сольній кар'єрі:

«НеАнгели - вже історія. Мені не подобається слово «розпалися», ми з Вікою пов'язані назавжди, просто далі ми йдемо нарізно. З пісні слів не викинеш, «Роман» не пропаде з плейлистів тисяч людей».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

Також Слава Камінська подякувала продюсерові Юрію Нікітіну, який 15 років тому повірив у її талант і дав шанс проявити себе на великій сцені. Також артистка попередила фанатів, що вона не прощається, а це може означати, що зовсім скоро нас чекає перший сольний трек рудоволосої красуні.

Група «НеАнгели» була створена 16 липня 2006 року і їх дебютним синглом стала композиція «Ти з тих самих». А їх перший альбом, що вийшов в грудні того ж року, став золотим. Всього дівчата написали п'ять альбомів, і зняли більше ніж 20 кліпів.


Нагадаємо, Слава Камінська з гумором привітала колишнього чоловіка з днем народження.