Ненудний пучок: 5 ідей, як зробити трендову зачіску на весну/літо 2021

Пучок - одна з найбільш трендових зачісок весни і літа 2021 року. Вона хороша у всіх сенсах: підкреслює тонку шию, робить образ грайливим і не вимагає багато часу в укладанні. А щоб образ не виглядав нудно, пропонуємо вам 5 цікавих способів, як зробити зачіску з пучком, і виглядати при цьому стильно і сучасно.

Ненудний пучок: 5 ідей, як зробити трендову зачіску на весну/літо 2021 - today.ua

5 ідей для створення ненудного пучка

Пучок з хусткою

Ненудний пучок: 5 ідей, як зробити трендову зачіску на весну/літо 2021 Цікавим акцентом в зачісці з високим пучком на верхівці або на потилиці стане саме хустка. Вона додасть образу елегантності і романтичності, а також привнесе особливу родзинку. Найкраще вибирати відтінок хустки в колір вбрання або ж надати фарб розслабленому луку в одному тоні. Також важливо вдало підібрати окуляри, сережки і ланцюжок.

Пучок із заколкою

Ненудний пучок: 5 ідей, як зробити трендову зачіску на весну/літо 2021 Аксесуари для волосся зараз у моді. І щоб прикрасити пучок, та й закріпити його зайвий раз, можна використовувати шпильку, яка з повсякденної зробить зачіску нарядною. Зверніть увагу, які саме шпильки зараз в моді.

Пучок з косою на потилиці

Ненудний пучок: 5 ідей, як зробити трендову зачіску на весну/літо 2021 Пучок з косою виглядає дуже свіжо і незвично. Звичайно техніка виконання стає значно складнішою, доведеться навчитися плетінню косички від потилиці до маківки.

Пучок з кучерявого волосся

Ненудний пучок: 5 ідей, як зробити трендову зачіску на весну/літо 2021 Пучок на підкручене волосся буде виглядати дуже пишним і природним. Навіть якщо ви не вмієте професійно накручувати волосся, зробіть як вийде, адже це потрібно для додання об'єму зачісці. Також залиште пару передніх пасом обрамляти обличчя.

Гладкий низький пучок

Ненудний пучок: 5 ідей, як зробити трендову зачіску на весну/літо 2021 З такою зачіскою можна відправитися як на роботу, так і на побачення, і навіть на червону доріжку. Дуже часто зірки обирають саме гладкий низький пучок за його практичність і елегантність. Щоб зачіска виглядала цікавіше, залиште два пасма спереду розпущеним, приберіть волосся в пучок, а потім виведіть пасма назад, переплітаючи хрест-навхрест навколо пучка і закріпивши шпильками.

Пропонуємо вам також дізнатися, які п'ять жіночих зачісок завжди в моді.

ДЖЕРЕЛОcosmo.ru