Наречена ексчоловіка Ані Лорак вразила апетитними формами в яскравому бікіні

Колишній чоловік Ані Лорак зі своєю нареченою відправився на відпочинок до Туреччини. 25-річна Лілія з Києва приголомшила публіку фотографією в купальнику.

Наречена ексчоловіка Ані Лорак вразила апетитними формами в яскравому бікіні - today.ua

Мурат Налчаджиоглу разом з коханою поїхав до турецького туристичного міста Мармарис. У Мережі з'явилися фото з прогулянки на піратському кораблі.

В особистому акаунті в Інстаграм візажист опублікувала знімок, поставши в кадрі на тлі прекрасного пейзажу: моря, скель і човнів. Лілія одягнена в роздільний купальник кольору фуксії. Волосся дівчина залишила розпущеним, одягла ланцюжок з хрестиком і протисонцеві окуляри.

"Такий понеділок мені подобається", - зазначила в публікації обраниця Мурата.

Вся увага прикута до постаті нареченої колишнього чоловіка Ані Лорак. Майстер з макіяжу може похвалитися пишними грудьми, плоским рельєфним животом, вузькою талією, довгими стрункими ногами і красивою бархатистою шкірою.

Колишній чоловік Ані Лорак також поділився кадрами з морського пригоди. У кадрі 44-річний Налчаджиоглу постав без футболки, демонструючи татуювання на грудині, а поруч з ним лежить його молода наречена.

Цікаво те, що шанувальники української співачки активно хейтять сторінку Лілії в Інстаграм. У коментарях можна побачити повідомлення з текстом про те, що їхні стосунки з Муратом ненадовго, і що скоро він знову побіжить просити вибачення у Кароліни. Наречена ексчоловіка Ані Лорак вразила апетитними формами в яскравому бікіні Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак запросив наречену на екстремальне побачення. Дівчина показала нове романтичне фото з Муратом.