Ніжне прощання та поцілунок: Володимира Дантеса та Дашу Кацуріну помітили разом на вокзалі у Києві

Володимир Дантес та Надя Дорофєєва багато років товаришували з київським ресторатором Михайлом Кацуріним та його дружиною Дашею. Однак у парах стався розкол і утворився любовний чотирикутник. Відомо, що у співачки роман із бізнесменом, а екс-учасник гурту "ДіО. Фільми" підігріває чутки про зв'язок із його колишньою дружиною Дашею.

Ніжне прощання та поцілунок: Володимира Дантеса та Дашу Кацуріну помітили разом на вокзалі у Києві - today.ua

Шанувальники дуже здивовані, що роки дружби привели до такої "Санта Барбари". Після фото, на якому Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін обіймаються в Іспанії, шанувальники не мають сумнівів, що зірки разом. А ось щодо Володимира Дантеса та Даші Кацуріної ще сумнівалися. Але співак продовжує інтригувати, проводячи все більше часу із колишньою дружиною нового бойфренда Наді.

Цього разу в особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз випускник "Фабрики зірок" показав ніжне прощання з коханою. Він провів Дашу на поїзд, а вона на прощання послала йому повітряний поцілунок. А до цього вони разом гуляли Києвом і куштували смаколики в місцевих кав'ярнях. Ніжне прощання та поцілунок: Володимира Дантеса та Дашу Кацуріну помітили разом на вокзалі у Києві У сторіз Володимир Дантес опублікував відео, на якому він махає Даші з перону, а вона йому у відповідь із купе. Після цього він опублікував фото, на якому дизайнер шле йому поцілунок.

Нагадаємо, шанувальники знайшли ще один доказ роману Володимира Дантеса та колишньої дружини Кацуріна.