Ніжні погляди і дотики: Олег Винник виступив з молодою співачкою на шоу “Голос країни“

Олег Винник і Еліна Іващенко виступили разом на сцені шоу "Голос країни". Відомий український артист і починаюча молода співачка виконали разом їх композицію "Діаманти", що недавно вийшла, і яку шанувальники вже встигли визнати хітом. Ніжні відносини й кокетливі погляди виконавців, викликали чутки про роман відомого співака і молодої артистки.

Ніжні погляди і дотики: Олег Винник виступив з молодою співачкою на шоу “Голос країни“ - today.ua

У неділю, 25 квітня, пройшов фінальний випуск 11 сезону вокального проєкту "Голос країни", в рамках якого продюсери порадували глядачів виступами не тільки учасників, а й зіркових тренерів. Дмитро Монатик, наприклад, вперше наживо виконав свій крайній трек "Вії безпеки". А ось Олег Винник піднявся на сцену з молодою дівчиною, в чий талант дуже вірить. Разом з Еліною Іващенко артист заспівав дуетну пісню, яка тільки недавно вийшла в студійному записі.

"Презентували з Еліною наші діаманти в суперфіналі "Голосу країни", - зазначив в публікації артист.

На сцені Винник з'явився в чорному костюмі й сорочці, а також в своїх фірмових браслетах. Виступаючи на сцені Олег раз у раз доторкався до обличчя та волосся дівчини, а також дивився на неї дуже ніжним і проникливим поглядом. У когось це навіть викликало припущення, що між відомим артистом, і молодою співачкою щось є.

"Ох вже той погляд Винника)))) Олежик, що ж ти робиш))) ухххх)))) Еліна то як підросла, покращала, змінилася, стала впевненіше, а голос ще сильніше)) Дует просто захоплення, браво", "Еліна чудова, співає казково", "Який прекрасний дует! Олег своїм сильним голосом не заглушив, а навпаки, підкреслив ніжний голос Еліни", "Як я рада за Еліну. Виросла на наших очах. Спостерігаю за нею з початку проекту голос діти" , "Олег і Еліна, ваш дует це бомба", - пишуть підписники.

Нагадаємо, Олег Винник не став тренером переможцем 11 сезону шоу "Голос країни". У фіналі перемогу здобув учасник з команди Наді Дорофєєвої.