Ніжний манікюр до Дня закоханих: кращий дизайн до 14 лютого

Автор: Анастасия Березовская

Манікюр до Дня закоханих повинен бути виконаний за всіма канонами свята. Йдеться про ніжні пастельні відтінки рожевого, плавні лінії та романтику. Пропонуємо вам найвдаліші дизайни нейл-арту до 14 лютого.

Ніжний манікюр до Дня закоханих: кращий дизайн до 14 лютого - today.ua

День всіх закоханих вже зовсім скоро. 14 лютого всі ми зануримося в атмосферу любові й турботи, щоб подарувати найближчим особливу увагу. Дівчата вже, напевно, записалися до свого нейл-майстру, щоб оновити свої нігтики до важливого свята. Якщо ви все ще перебуваєте в пошуку ідеї для манікюру, ми зібрали для вас 5 кращих дизайнів, присвячених Дню всіх закоханих.

5 ідей ніжного манікюру до Дня закоханих 2021

Написи

Ніжний манікюр до Дня закоханих: кращий дизайн до 14 лютого Прикрасьте свої нігті найголовнішим словом - LOVE. А на другій руці на вказівному середньому і безіменному можна написати свої ініціали - наприклад, А+В. Або ж А+В = (зображення серця).

Один тон

Ніжний манікюр до Дня закоханих: кращий дизайн до 14 лютого Немає нічого кращого за одним колір - він не зобов'язує, і буде доречний навіть після свята. Вибирайте будь-який відтінок - від яскраво-червоного до пастельно-ніжного рожевого.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Візерунки

Ніжний манікюр до Дня закоханих: кращий дизайн до 14 лютого Візьміть за основу кілька відтінків любові (червоний-рожевий) і перетворіть ваші нігті в мистецтво.

Малюнки

Ніжний манікюр до Дня закоханих: кращий дизайн до 14 лютого Зобразіть на ваших нігтях до Дня всіх закоханих троянди, губки, шоколад, каблуки - все те, що у вас символізується зі святом.

Чирвова карта

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Betina R. Goldstein (@betina_goldstein)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відмінна ідея на прозорому лаку зобразити карти червової масті. Можна обмежитися тільки тузом, або дамою з королем, а може тільки молоденьким валетом.

Пропонуємо вам також розглянути манікюр з сердечками до Дня всіх закоханих. Ми підібрали 3 варіанти безпрограшного дизайну.