Ніжний манікюр на кожен день: п'ять найкращих ідей нейл-дизайну

Руки дуже багато говорять про жінку. Якщо вона не стежить за своїм нігтиками, це може говорити про її неохайності і навіть нелюбов до себе. Пропонуємо вам спробувати один з п'яти кращих дизайнів манікюру в останній весняний місяць.

Ніжний манікюр на кожен день: п'ять найкращих ідей нейл-дизайну - today.ua

Цієї весни і майбутнім літом в моді ніжні пастельні відтінки, різні варіації френчів, градієнти, слюда в золотому кольорі і зображення квітів.

Ніжний манікюр з квітами

Ось нейл-майстер представив максимально ніжний, гармонійний, але при цьому цікавий дизайн манікюру. Ніжно-рожеву базу він доповнив зображенням ромашок. Такий малюнок можна зробити як на довгі, так і короткі нігті.

Косий френч

Одна з варіацій улюбленого французького манікюру. Максимально ніжна, але цікава. Створити її зовсім не складно. Потрібні два основні кольори, максимально наближених по тону, які під кутом поділяються білою смугою. Якщо хочете спробувати такий дизайн самостійно, можна скористатися спеціальними трафаретами.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ????? ?????? (@ghthenailartist)

Неоновий френч

І ще один варіант, зовсім некласичний френч. Оберіть лак яскраво-зеленого неонового відтінку, використовуючи у кутикули блискітки або вкраплення лаку наближених по відтінку лаків.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nails to inspire. Worldwide (@ nails_2.inspire)

Градієнтний манікюр

Тут майстер вирішив створити дуже ніжний градієнт жовтого, переходячи в димний. Щоб надати манікюру нотку веселощів і тепла в дизайн додали, ніби розсипані конфетті на кінчиках нігтів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Heather Hettrick (@wickednailsbyheather)

Ніжний манікюр з блискітками

Такий манікюр можна створити самостійно вдома і виглядати при цьому чудово. Придбайте лак з блискітками і покрийте їм нігті. Якщо для вас занадто багато гліттеру, можна прикрасити більшу частину нігтів ніжно-рожевим лаком, а лише два або один рожевим лаком з блискітками.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від JASMIN (@basecoatstories)

Пропонуємо вам також дізнатися модні кольори літнього манікюру 2021. Головним трендом став "коров'ячий" принт.