Ніжний манікюр з перлами: цікаві ідеї 3D-дизайну

Перли - відмінна деталь, яка може стати родзинкою у вашому манікюрі. Після того як намистини знову повернулися в моду й особливо були популярні на прикрасах і аксесуарах, тепер вони домінують в нейл-арті.

Ніжний манікюр з перлами: цікаві ідеї 3D-дизайну - today.ua

Остання тенденція в манікюрі придбала елегантний відтінок. Нігті, прикрашені намистинами під перли, додають красиву і жіночну деталь в ваш образ. До того ж виконується він в форматі 3D.

Незалежно від кольору, який вам до душі: яскравий або нюдовий, прикраса у вигляді перлів підійде під будь-який стиль. Дуже багато нейл-майстри по всьому світу практикують манікюр з перлами. Ніжний манікюр з перлами: цікаві ідеї 3D-дизайну Примітно, що намистини можуть бути не єдиною прикрасою для нігтів. Їх можна комбінувати з френчем, золотими ланцюгами, різними кольорами. Більш того і самі перлини необов'язково повинні бути білими, для різноманітності можна взяти різнокольорові. Ніжний манікюр з перлами: цікаві ідеї 3D-дизайну Нагадаємо, ми розповідали, які п'ять відтінків лаку для нігтів вийшли з моди. Тренди манікюру змінюються кожен сезон, тому модницям потрібно стежити за останніми тенденціями в нейл-арті. Те, що було популярним ще рік тому, в наш час може виглядати безглуздо.

ДЖЕРЕЛОlofficielusa.com