Нічого зайвого: Тіна Кароль похвалилася своїм повсякденним манікюром

Тіна Кароль завжди з'являється на публіці одягнена з голочки, з гарною зачіскою і макіяжем. Останнім часом артистка стала відходити від свого образу жінки-вамп, і віддавати перевагу природності та натуральності.

Нічого зайвого: Тіна Кароль похвалилася своїм повсякденним манікюром - today.ua

У Інстаграм-сторіз артистка завантажила кілька публікацій, похвалившись перед шанувальниками своїм повсякденним виглядом. На виконавиці надітий сірий костюм від українського бренду Nebesite, що складається зі спортивних штанів на манжетах і стильної кофти з коміром стійкою та контрастними білими блискавками. Образ Тіна Кароль завершила чорними черевичками на підборах з білими шнурками.

На Селфі, опублікованому також в сторіз, артистка похвалилася натуральною красою, яку підкреслила за допомогою природного макіяжу. Її очі прикрашає чорна підводка і пудрові тіні, а губи - помада в тон. Нічого зайвого: Тіна Кароль похвалилася своїм повсякденним манікюром Також Тіна Кароль похвалилася своїм повсякденним манікюром. Нігті зірки мають форму овалу, а в дизайні зірка вибрала класичний френч. Своє біляве волосся артистка уложила в природні локони та дозволила їм спадати їй на плечі. Нічого зайвого: Тіна Кароль похвалилася своїм повсякденним манікюром Нагадаємо, Тіна Кароль під час зйомок в кліпі "Скандал" ледь не отримала серйозну травму.