“Нічого не радує“: “Холостячка“ Ксенія Мішина розповіла про свій стан після розставання з Еллертом

Головна героїня першого сезону "Холостячка" Ксенія Мішина зовсім недавно розлучилася зі своїми обранцем на проєкті. Актриса відмовляється коментувати, що ж стало причиною розриву відносин з гумористом Олександром Еллертом, але натякнула, як вона себе зараз почуває.

“Нічого не радує“: “Холостячка“ Ксенія Мішина розповіла про свій стан після розставання з Еллертом - today.ua

В особистому мікроблозі зірка серіалу "Фортечна" розповіла, як вона справляється після того, як кинула свого коханого. Українська актриса зізналася, що немає нічого кращого, ніж любов до себе.

"Коли немає сил, коли немає бажання і нічого не радує, просто підійди до дзеркала, подивися уважно в очі, заглянь в свою душу. Ти побачиш там багато і серед усього розмаїття спогадів, мрій і бажань ти побачиш ту, у кого в серці завжди є місце для любові, для ніжності, для радості. Це твоя природа, дозволь їй проявитися. "Я красива і сексуальна без приводу!" Просто тому, що ти святкуєш життя, - зазначила екс-"Холостячка" Ксенія Мішина - Іноді довіра розкривається болем , а любов часом народжується з холоду в серці. Але краса ... - найпростіша, але і найвеличніша властивість жінки".

В аккаунт актриса завантажила кілька приголомшливих фотографій, знятих в Криму. У кадрі зірка з'явилася в трендовому вбранні яскраво-оранжевого відтінку: спідниці із зав'язками в стилі Jacquemus і скороченому піджаку.

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина показала, як проводить час після розставання з Олександром Еллертом.