“Ніколи не забуду цей вечір“: Катя Осадча показала останнє фото, зроблене перед війною

Рівно місяць тому життя мільйонів українців перекинулося з ніг на голову. Комусь довелося кинути свої будинки і бігти, хтось зіткнувся віч-на-віч із жахами війни, когось не стало. З шанувальниками Катя Осадчая поділилася фотографією, яку вона зробила напередодні злочинного нападу Росії на Україну.

“Ніколи не забуду цей вечір“: Катя Осадча показала останнє фото, зроблене перед війною - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм вона опублікувала знімок, представивши в кадрі в красивому джинсовому вбранні з контрастними рядками. Образ вона завершила масивними сережками у вигляді ланок і синім капелюшком.

"За кілька годин рівно місяць, як ми прокинулися від вибухів, таких глухих хлопків, не схожих ні на що, що я чула до цього, я взяла телефон, а там вже було безліч повідомлень зі словами «почалося»
Я була тією людиною, що всіх вмовляла не піддаватися паніці, що розводять американці і ніхто в сучасному світі не буде бомбити міста….але помилялась", - зазначила Катя Осадча.

В публікації ведуча розповіла, що вечір 23 лютого провела в роботі, знімаючи сюжет програми "Світське життя", якому не судилося вийти в ефір. Артистка разом з Олександрою Рубан відзначала прем'єру українського мультфільму "Мавка: Лісова пісня", планувала вихідні, думаючи, кого покликати у гості.

"Останнє мирне фото, я ніколи не забуду цей вечір, коли ми повні планів, що зранку рано вставати поспішали додому. Зранку дійсно рано встали, але вже не в стравах … в черзі на заправці вранці 24, в кишені знайшла сережки зі зйомок і від цього вечора мене вже відділяла вічність…", - наголосила Катя Осадча.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Свiтське Життя (@svitsketv)

Ведуча зізналася, що вірить у перемогу нашої країни, що ми повернемося додому і заживемо новим кращим життям.

Нагадаємо, Андрій Данилко емоційно висловився про війну та росіян: "Кого тут захищати?!"