Миколу Баскова зняли на курорті в Туреччині та поставили питання про Україну: відео

Співак Микола Басков – один із російських артистів, які підтримують політику Путіна та вбивство мирних громадян України. "Золотий голос Росії" чудово проводив час на курорті Туреччини, коли до нього підійшла дівчина. Думаючи, що вона його прихильниця, артист з радістю зав'язав розмову, але на нього чекала неприємність.

Миколу Баскова зняли на курорті в Туреччині та поставили питання про Україну: відео - today.ua

Путініст Микола Басков відпочивав у готелі D Maris Bay у затоці Хісароню, коли його помітила українка. У цей час співак відпочивав у компанії двох молодих дівчат. Він був одягнений у літній костюм у квітковий принт та мокасини.

Коли до нього підійшла дівчина і сказала: "Здрастуйте, ми вас дуже раді бачити тут". Він відповів: "Взаємно", - явно радіючи зустріти фанатку. Але не тут-то було. Після цього дівчина сказала:

"Я хотіла сказати, я з України. І Росія зараз бомбить Україну кожен день, а ви тут веселітесь. Як вам нормально веселитися?"

У цей час Микола Басков махав головою, а потім додав, що він у Туреччині не веселиться, а відпочиває. Він тут же поспішив піти, коли перед ним стала його супутниця, запропонувавши йому більше не розмовляти з українкою. У спину йому дівчина лише встигла вигукнути:

"Слава Україні!"

Нагадаємо, що розповніла Ані Лорак, яка з початку повномасштабної війни продовжує веселитися в Москві, у клоунському вбранні виступила на весіллі у Вірменії. Шанувальники в один голос кричать: "Терміново худнути!"