Ніна Матвієнко записала мотиваційне відео для українців із підвалу свого будинку

Тоня Матвієнко показала, як її 74-річна мати зберігає бойовий дух. Як і багато інших українців, Ніна Митрофанівна залишилася у своєму будинку під Києвом. Під час обстрілів та повітряної тривоги відома українська співачка із солов'їним голосом ховається у підвалі, звідки вона записала мотиваційне відео.

Ніна Матвієнко записала мотиваційне відео для українців із підвалу свого будинку - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Тоня Матвієнко опублікувала відео, на якому можна побачити Ніну Митрофанівну в непроглядній темряві. Виконавиця виглядає дуже життєрадісною і не падає духом, вона виконала чудову пісню, нагадуючи, що всі ми єдині.

"Роду мій красний, роду мій прекрасний! Не цураємося, признаваймося! Бо багато нас є! Хоч ми й у підвалі", - виконала Ніна Матвієнко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Варто зазначити, що напередодні Тоня Матвієнко поділилася кадрами, як вона, її чоловік Арсен Мірзоян, старша дочка Уляна та молодша дочка Ніна прощаються з бабусею. Зважаючи на все, дочка виконавиці зі своєю сім'єю залишила батьківський будинок і вирушила у безпечніше місце, наприклад, на Захід України. Ніна Митрофанівна, як і багато людей похилого віку, могла відмовитися покинути свій будинок, вирішивши залишитися.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін вступив до лав тероборони на захист України.