«Нічні тортури»: дружина Остапчука показала, що відбувається в їхній квартирі після заходу сонця

Володимир Остапчук та Христина Горняк дуже швидко зрозуміли, що вони ідеально підходять один одному. Їх бурхливий роман закінчився швидким одруженням і не дарма, адже у двох зірок прекрасне почуття гумору. Після веселого п'ятничного вечора з друзями та напоями, дружина шоумена показала «нічні катування» в їх квартирі.

«Нічні тортури»: дружина Остапчука показала, що відбувається в їхній квартирі після заходу сонця - today.ua

У Інстаграм-сторіз Христина Горняк опублікувала кадри, зроблені в її з Вовою спальні. «Танцюючий нотаріус» показала розбірки, які відбулися після бурхливого вечора.

Знімаючи відео в кімнаті з вимкненим світлом, вона навела ліхтар на лежачого в ліжку Остапчука, і запитала: «Володимир, у мене до вас дуже серйозне питання: «Ви їли сьогодні десерт?» На що, схрестивши руки для наручників, шоумен відповів: «Так, вибачте - 15 діб». «Нічні тортури»: дружина Остапчука показала, що відбувається в їхній квартирі після заходу сонця

«Нічні тортури! - підписала публікацію Христина - Печерське РВВС на чолі з Вікторівною»

До цього в мікроблозі дружина Володимира Остапчука поділилася спільним фото, зробленим в ліфті. Красива парочка вирішила розвіятися і провести п'ятничний вечір поза домом.

«Зібралися красені на вечірній п'ятничний вихід на вечірку», - підписала публікацію Христина.

«Нічні тортури»: дружина Остапчука показала, що відбувається в їхній квартирі після заходу сонця Виглядали закохані дуже гармонійно разом. Горняк вдягла білу сукню, сірий піджак, і ботфорти, а Вова - білу сорочку і чорний костюм.

Нагадаємо, дружина Володимира Остапчука сміливим фото показала лінії від засмаги.