“Дівчина - вогонь“: Леся Нікітюк в бікіні похвалилася жарким фото з Чорногорії

Багато українських знаменитостей вже оцінили красоти прекрасної Чорногорії, де в цьому році вже побував Вова Остапчук з новою дружиною, настала черга і Лесі Нікітюк. Відома українська ведуча похвалилася чудовим літнім фото, позуючи в роздільному купальнику.

“Дівчина - вогонь“: Леся Нікітюк в бікіні похвалилася жарким фото з Чорногорії - today.ua

"Прикупила готель .. Поки на расслабоні, на чілє коротше, зараз пивка принесуть! Літо ..." - зазначила жартома телеведуча.

В особистому акаунті в Інстаграм зірка програми "Хто зверху" опублікувала нове фото, позуючи на тлі сходів, що ведуть в її готель в Чорногорії. У кадрі Леся Нікітюк зображена в барвистому бікіні, що підкреслює її апетитні форми. Також ведуча похвалилася нескінченно довгими ногами, які шанувальники порівняли з гідністю Олі Полякової.

"Ну, сексі, ноги вже як у Полякової", "А ноги які! Ноги!!", "Де у неї закінчуються ноги? Крута", "Приголомшлива жінка", "Фігурка вогонь", "Шикарна Леся", "Як лялька Барбі! Мені ви шалено подобаєтеся. Дівчина - вогонь", - пишуть фоловери.

Свій образ Леся Нікітюк завершила кількома браслетами на руках, підвіскою на шиї і сонцезахисними окулярами. У Інстаграм-сторіз ведуча поділилася кадрами, показавши себе і свою струнку фігуру ближче.

“Дівчина - вогонь“: Леся Нікітюк в бікіні похвалилася жарким фото з Чорногорії Нагадаємо, Леся Нікітюк похвалилася ніжним образом в платті-сорочці і без макіяжу.