Нова сім'я: Катя Осадча похвалилася милим сімейним портретом, на якому немає старшого сина

Катя Осадча та Юрій Горбунов стали сім'єю чотири роки тому. У 2017 році відбулося весілля відомих українських ведучих. На той момент у незмінної зірки програми "Світське життя" вже був син від першого шлюбу, а за роки спільного життя у закоханих народилися ще двоє дітей.

Нова сім'я: Катя Осадча похвалилася милим сімейним портретом, на якому немає старшого сина - today.ua

Зараз старшій дитині Каті Осадчої 19 років і він вчиться в США. А нова маленька сім'я живе в заміському будинку під Києвом. Цікаво те, що Ілля нібито не належить до їх сім'ї, ніби його викреслили.

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Катя Осадча опублікувала ролик, в якому показала милу обновку в їхньому будинку. У кадрі можна побачити малюнок, який стоїть в рамці. Як пояснила ведуча, на ньому зображена вона, її чоловік і двоє молодших дітей. Але чому на ньому немає Іллі ?! Також цей малюнок перенесли на тільняшки, які будуть носити батьки і тільки діти телезірки від Юрія Горбунова. Нова сім'я: Катя Осадча похвалилася милим сімейним портретом, на якому немає старшого сина

"Це ми: Юра, я, Іван і Данило. А це вишитий на сорочці ось цей малюнок. Це круто. І у Юри, і у Івана такі ж. Клас. Буде family look", - зазначила в ролику Катя Осадча.

Нагадаємо, син Каті Осадчої здивував схожістю зі своїм рідним дядьком.