Нове відео з дітьми Алли Пугачової: чим вечеряють двійнята Ліза та Гаррі

Алла Пугачова хоч і велика знаменитість і відома артистка, її діти не розпещені та не примхливі. Напевно, саме тому Лізу і Гаррі так люблять шанувальники співачки. Максим Галкін показав, чим вечеряють його спадкоємці, і це зовсім не те, що багато хто міг собі уявити.

Нове відео з дітьми Алли Пугачової: чим вечеряють двійнята Ліза та Гаррі - today.ua

Сімейна вечеря, чомусь, пройшла без участі мами, але діти й тато сіли за стіл, щоб поїсти перед переглядом телевізора.

У Інстаграм-сторіз пародист Максим Галкін опублікував відео, показавши своїх чарівних діточок. Ліза виглядала відмінно в білій футболці, а Гаррі - в чорному лонгсліві.

Нове відео з дітьми Алли Пугачової: чим вечеряють двійнята Ліза та Гаррі Двійнята Алли Пугачової їли найпростішу їжу - гречку, а не те, що могли подумати багато хто, нібито чада харчуються якимись вишукуваними стравами.

Галкін, знімаючи дітей, поцікавився: «Що ми зараз підемо дивитися?». На що Ліза з натхненням відповіла: «Краще за всіііііх!». А Гаррі хотів додати: «Ми втомилися бути маленькими-миленькими».


Фанати Алли Пугачової й Максима Галкіна несказанно раді спостерігати за тим, як ростуть зіркові діти. Ліза підкорила глядачів своїм артистизмом і тямущістю, а Гаррі галантністю і турботою про сестру.

Нагадаємо, фанати зачаровані поведінкою дітей Алли Пугачової, подивившись опубліковане Галкіним відео. Брат і сестра каталися по замку на електроскутері, а тато зняв на камеру, наскільки у Гаррі та Лізи теплі відносини.