Новорічна ялинка 2022: як прикрасити святкове дерево, щоб рік був щасливим та вдалим

Новий 2022 пройде під знаком Синього Водяного Тигра, що і задає тон у моді на святкові прикраси. Господар наступного року буде прихильним до тих родин, у яких подбали про його гарний настрій.

Новорічна ялинка 2022: як прикрасити святкове дерево, щоб рік був щасливим та вдалим - today.ua

Новорічну ялинку для зустрічі 2022 року фахівці рекомендують вбирати у сріблясто-синіх тонах. Також підійдуть кулі та фігурки блакитного та бірюзового відтінку.

Дуже важливо зробити яскраві, але невеликі акценти. Для цього використовуйте м'які іграшки. Відмінно, якщо це будуть тигренята та дорослі тигри помаранчевого кольору. Новорічна ялинка 2022: як прикрасити святкове дерево, щоб рік був щасливим та вдалим Мініатюрні м'які іграшки будуть у тренді у сезон майбутніх новорічних та різдвяних свят. Саме їх знамениті дизайнери рекомендують використовувати як прикраси для новорічної ялинки та декору інтер'єру.

Святкове дерево може бути живим чи штучним. Вибирайте на свій смак ялину або сосну, головне, це новорічне вбрання у вигляді куль та іграшок. Найкраще з м'якими іграшками на ялинці поєднуються глянсові кульки.

Занадто багато відтінків і строкаті фігурки вішати на святкове дерево цього року не варто, Тигр не любить химерності та несмаку. Відмінним доповненням можуть послужити бантики з парчі або намисто, мішуру та дощ на ялинку вішати не варто, щоб не сховати під їх блиском красу ялинкового вбрання. Новорічна ялинка 2022: як прикрасити святкове дерево, щоб рік був щасливим та вдалим Не варто хвилюватися про матеріал, з якого виконані прикраси для новорічної красуні. Це можуть бути акрилові, пластикові або скляні кулі, а також в'язані, текстильні або м'які плюшеві іграшки.

В ідеалі, якщо тигренят на ялинку ви пошиєте або зв'яжете самі. Тигр точно оцінить ваші старання та обдарує на рік уперед удачею, здоров'ям, виконанням найзаповітніших бажань.

Щасливого Нового року!

Дізнайтеся також, які речі заборонено дарувати на Новий 2022 рік. Деякі подарунки можуть принести з собою бідність, хвороби та невдачі.