Нові ідеї манікюру для гострих нігтів: п'ять варіантів дизайну, які будуть у тренді в 2022 році

Довгі нігті із загостреною формою надають рукам витонченості та жіночності. Якщо підібрати модний та стильний дизайн манікюру, то ваш образ вийде неймовірно привабливим та гармонійним.

Нові ідеї манікюру для гострих нігтів: п'ять варіантів дизайну, які будуть у тренді в 2022 році - today.ua

Довгі гострі нігті чудово виглядають без будь-яких прикрас та декору. Однотонне класичне покриття глянсове чи матове – чудовий вибір на кожен день.

У 2022 році в дизайні манікюру для гострих мигдалеподібних нігтів рекомендують використовувати відтінки рожевого, сірого, бежевого кольору. Також у моді будуть білий, нюдовий та всі пастельні тони. Нові ідеї манікюру для гострих нігтів: п'ять варіантів дизайну, які будуть у тренді в 2022 році Якщо однобарвний манікюр вам здається нудним, то трендовий градієнт – плавний перехід від контрастних відтінків. Доповнити такий нейл-арт можна мінімальним дизайном за допомогою непомітного малюнка, стразами або фольгою.

Різні лінії, кола, ромби, трикутники та інші геометричні мотиви на довгих гострих нігтях виглядають чудово. Якщо ваш стиль можна віднести до ділового, такий манікюр створений для вас.

Французький манікюр – дизайн, який ніколи не виходить із моди. Френч можна робити кольоровим або класичним, додатково прикрашати стразами, блискітками або малюнками. Нові ідеї манікюру для гострих нігтів: п'ять варіантів дизайну, які будуть у тренді в 2022 році Написи у манікюрі – дуже модний напрямок 2022 року. Найбільш доречно такий дизайн виглядає якраз на довгих нігтях мигдалеподібної форми.

Кракелюр, який нагадує павутину або фарбу, що потріскалася, максимально ефектно виглядає якраз на довгих гострих нігтях. Використовуйте контрастні відтінки, кольорову фольгу та перламутрову пудру-втирання, щоб підкреслити незвичайні візерунки.

Дізнайтеся також про основні особливості американського манікюру. Як створити шедеври на нігтях та як правильно підібрати дизайн?