Новий вихід старшої доньки Анджеліни Джолі: хлопчачий одяг не зміг приховати красу Шайло

Довгий час шанувальники переживали, що рідна дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта змінить стать, і світ втратить таку прекрасну дівчину. Але, мабуть, Шайло пережила період дитячого бунтарства і перетворилася з гидкого каченя на прекрасного лебедя.

Новий вихід старшої доньки Анджеліни Джолі: хлопчачий одяг не зміг приховати красу Шайло - today.ua

Перша поява дівчинки на публіці в сукні викликала фурор. Всі ЗМІ говорили тільки про неї, тільки про її прекрасну зовнішність і схожість зі своїми знаменитими батьками. Наразі Шайло вже 15 і вона не може боротися із віковими змінами. Навіть якби вона продовжувала носити хлопчачий одяг і стригти коротко волосся, вона все одно була б прекрасна.

Анджеліна Джолі разом зі своєю старшою біологічною дочкою та молодшим прийомним сином відвідала прем'єру документального фільму у Лос-Анджелесі. Для появи зіркова сім'я зупинила свій вибір на досить простих, повсякденних речах. Новий вихід старшої доньки Анджеліни Джолі: хлопчачий одяг не зміг приховати красу Шайло Голлівудська актриса підкреслила свою струнку фігуру спідницею-олівцем, доповнивши образ светром та туфлями на підборах. Пакс виглядав чудово в сірих джинсах, картатій сорочці та кедах. Шайло, яка кілька разів радувала публіку в сукнях, також віддала перевагу комфорту. Дівчинка вибрала джинси з дірками, кеди та чорний светр із заклепками на рукавах. Новий вихід старшої доньки Анджеліни Джолі: хлопчачий одяг не зміг приховати красу Шайло Нагадаємо, близнюки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вперше за довгий час вийшли з мамою у світ. 13-річна Вів'єн підкорила публіку своєю красою, як і її рідний брат.