Новим героєм «Холостяк 11» стане екстремал і бізнесмен: що відомо про Михайла Заливако

У 11-му сезоні реаліті-шоу «Холостяк» головним героєм, за серце і руку якого поборються дівчата, стане підприємець з Харкова Михайло Заливако.

Новим героєм «Холостяк 11» стане екстремал і бізнесмен: що відомо про Михайла Заливако - today.ua

Харківський бізнесмен Михайло Заливако в свої 31 рік досяг в житті багато чого, він є засновником і главою логістичної компанії. Новий холостяк багато часу приділяє заняттям спортом, це дуже добре помітно по його підкачаній фігурі.

Крім того, мужній, успішний і, безумовно, привабливий Михайло Заливако обожнює гори, встиг підкорити Ельбрус, і екстрим. Новим героєм «Холостяк 11» стане екстремал і бізнесмен: що відомо про Михайла Заливако

«Крім бізнесу важливе місце в житті Михайла займає спорт. Він регулярно відвідує зал, любить екстрим і гори. У минулому році здійснив сходження на Ельбрус по маршруту першопрохідців», - кажуть про нового героя «Холостяка 2021» творці телешоу.

Знімальна група реаліті і Михайло Заливако вже приступили до зйомок перших ефірів проекту. Повідомляється, що прем'єра 11 сезону «Холостяка» відбудеться в березні майбутнього року.

Михайло Заливако - чоловік, який ні в чому не має потреби, єдине, чого не вистачає 31-річному красунчику, так це справжнього і щирого кохання. Саме за цим бізнесмен прийшов на СТБ і візьме участь в романтичному реаліті-шоу.

Новим героєм «Холостяк 11» стане екстремал і бізнесмен: що відомо про Михайла Заливако Новий холостяк вірить в успіх свого рішення, він упевнений, що 11 сезон «Холостяка» дозволить йому зустріти дівчину, яка стане для нього найближчою та рідною людиною.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що головна героїня шоу «Холостячка 2020» Ксенія Мішина живе разом з переможцем проекту. Як складаються стосунки пари?