“Ніжки як у дівчинки“: 55-річна Ольга Сумська показала себе у ванній в короткому халаті

Ольга Сумська у свої роки виглядає справді чудово. У цьому їй допомагає активний спосіб життя, правильне харчування, турбота і любов чоловіка, та й, звичайно ж, догляд за собою. Успішна українська актриса похвалилася, як вона доглядає шкіру, і захопила своїм зовнішнім виглядом.

“Ніжки як у дівчинки“: 55-річна Ольга Сумська показала себе у ванній в короткому халаті - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Ольга Сумська опублікувала кадри зі своєї ванної кімнати. Нещодавно зірка переїхала до нової квартири, яку купила собі на 55-річчя. Тут у неї мармурові підлоги та стіни, скляний душ, дзеркало на всю стіну, сучасні дорогі меблі з позолоченими ручками та кранами.

У кадрі Ольга Сумська постала в білому банному халаті, сидячи на стільці, мабуть, відразу після душу. Вона залишила волосся розпущеним, а також повністю відмовилася від макіяжу. Вся увага була прикута до її доглянутих підтягнутих ніг, на яких не видно жодної вади.

Артистка розповіла, що користується різними зволожуючими засобами, щоби не загрубіла і не пересихала шкіра. Артистка нанесла засіб на ноги, а також лікті, зазначивши, що це найсухіше місце на тілі жінки, про яке багато хто забуває. “Ніжки як у дівчинки“: 55-річна Ольга Сумська показала себе у ванній в короткому халаті

"Починаю процедуру для ніг із бальзамом для сухої, огрубілої шкіри. Бальзам попереджає гіперкератоз, стимулює кровообіг", - наголосила Ольга Сумська.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала, як виглядала у свої 14 років: “Гоняла на ковзанах...“