Потрібна операція: донька переможця шоу “Голос країни“ Романа Сасанчина захворіла

Донька переможця шоу "Голос. Діти" та "Голос країни" Романа Сасанчина захворіла. Елізабет, якій через два дні виповниться п'ять місяців, знадобилася медична допомога.

Потрібна операція: донька переможця шоу “Голос країни“ Романа Сасанчина захворіла  - today.ua

Про проблеми дівчинки зі здоров'ям повідомила її мати Іванна. Вона уточнила, що у дитини вночі була температура. Дружина українського співака вранці вирушила до державної лікарні. Лікарі прописали лікування від горла – фахівцям здалося, що проблема саме у ньому.

За словами обраниці артиста, медики помилилися з діагнозом. Іванна почула дивний запах з вуха дитини, після чого вирушила з нею до приватної клініки. Незабаром стало зрозуміло, що це гемангіома, яка інтенсивно зростає. Хірурги закликали Сасанчину зробити дочці операцію.

"Прописували нам крапельки, вони б повинні зупинити зростання і вона повинна світлішати, але нічого не зупиняється, вона все рівно росте. Хоча ми ними вже користуємося місяць і результату взагалі ніякого немає. Тому ми вирішили, що видалимо її все ж таки лазером", - поділилася проблемою молода мати.

Потрібна операція: донька переможця шоу “Голос країни“ Романа Сасанчина захворіла

Нагадаємо, Сисанчини розірвали стосунки. Про розпад колись гарної пари стало відомо у квітні. Іванна з дочкою на початку війни поїхала до Польщі, але вже повернулася на батьківщину – до Тернопільської області.

Днями дружина телеведучого Сергія Притули розсекретила обличчя однорічної доньки Стефанії. Дівчинка позувала в українській вишиванці.